Kdyby se anděl nechal zbouchnout ďáblem, narodila by se jim dnešní společnost.

26. října 2014 v 11:13 | Edit0r |  Nesmrtelnost chrousta a jiný chutný sousta.


Nevinnost je vlastně blbost. Kdo je totiž nevinný? V dnešní době už nikdo není nevinný v tom pravém slova smyslu. Nobo snad znáte někoho, kdo přežívá na koříncích, bydlí v lese v polorozpadlé chajdě, nemluví sprostě, všechen volný čas věnuje studiu humanitních věd a podobně, obléká se jen do obnošeného oblečení a nosí kolem hlavy svatozář?
Tak to máme vyřízeny Anděly.Ale na druhou stranu, kdo je to Ďábel? Svůdník, co přivádí malé děti ke kouření a alkoholu? Ne, to dělá společnost. Chlápek s vidlema, kopytem, ocasem a rohama? Takového strašáka si vymyslela společnost, aby měla jak strašitmalé děti.A navíc - na koho by to schodily, kdyby neexistovalo zlo?
Ne, ani Ďábel neexistuje.

Jenže potom tu jsou dívenky, co na první pohled vypadají andělsky, ale hned na ten druhý člověk pozná, co v nich skutečně je!
Mluvím o těch, co se doma chovají jako princezničky, nemluví spostě, typické slušňačky. Ale jen se za nimy zavřou vchodové dveře, už jsou z nich rebelky, co hulí, chlastají a podobně.

Kluky do tohoto tématu zatahovati nelze, protože oni mají osudem dáno, že jsou to krasavci, andílci, co se během jediné sekundy změní v ďábly a neuvěřitelné mrchy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sluší se pozdravit!

Ahoj!
Čus!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama