Titulek článku nesmí být prázdný.

24. října 2014 v 19:13 | Edit0r |  Vůbec není důležitý vědět, co je to za město a za lidi, hlavní je, že tu jsou a budou.
Untitled | via TumblrTo mi docela kazí plány.


Vždy jsem ze srdce nenáviděla Lanu Del Ray. Jenom jediná písničkami tak nějak (ve spojení s osobou mého srdce) přirostla k srdci - Summertime sadness. Ale, jak jsem dnes poslouchala, ono jich jde poslouchat o dost víc!
It's you, it's you, it's all for you. ♥
"Na konci téhle věty se usměješ, začneš brečet a podlomí se ti kolena, protože už se třeba ani neuvidíme, když každý půjdeme na jinou školu, v jiném městě a navíc každý budeme dělat jinou práci v jiném oboru, tak ze sebe nedělej hrdinku, vždyť nám zbývá ubohých 8 měsíců, ze kterých si odečti podzimní, vánoční, velikonoční a podobný prázdniny, potom soboty a neděle, ředitelská volna, svátky, dny, kdy budeš ty, nebo někdo jiný nemocný, přijímačky na nečisto, přijímačky, pohovory, exkurze, školu v přírodě a podobně, protože to se na sto procent s někým neuvidíš, neříkám, že zrovna se mnou, ale s někým určitě, protože ať již na přijímačkách na čisto, nebo na nečisto, nebudou všichni, potom na školu v přírodě taky každý nepojede, na exkurze taky nepůjdeme všichni, pohovory se dělají jednotlivě, taky netrávíš každý víkend s někým ze třídy, ale s rodinou nebo sama, s kamarády a podobně, když pojedete za babičkou někam k Plzni, tak s tebou nikdo ze třídy nepojede, když budeš nemocná, většina lidí za tebou nepojede 26 kilometrů od jejich domova, jenom aby si s tebou zahráli karty, nakazili se a zase jeli domů, takže to máš už bůh-ví-kolik dní, kdy se s námi neuvidíš, tak ze sebe nyní nedělej hrdinku, že odchod ze základní školy zvládneš bez slz a smutku, vždyť se třeba uvidíme naposledy, já ti nedokážu slíbit, že spolu budeme na škole, každá chceme být něčím jiným, tak se na mě nezlob, ale nejsi hrdinka na tolik, abys nebrečela." Můj monolog vůči H., když mi tvrdila, že nebude brečet na rozlučce se základkou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sluší se pozdravit!

Ahoj!
Čus!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama